HYROX!
Hyrox har tatt Sunnfjord med storm, bli med du også!
HYROX – Nå er det din tur!
HYROX er et globalt treningskonsept som kombinerer kondisjon og funksjonell styrke i et effektivt, utfordrende og engasjerende format. Øktene er inspirert av den offisielle HYROX-konkurransen, men er tilpasset for alle nivåer – enten du er nybegynner eller konkurranseutøver.
Hos oss på Spenst Førde har vi gått all in:
-
✅ Vi har et eget Hyrox-rom – spesialdesignet og tilrettelagt med alt utstyret du trenger
-
✅ Våre Hyrox-sertifiserte instruktører har selv deltatt i konkurranser og vet hva som kreves – og hvordan du kommer dit!
-
✅ Vi tilbyr lavterskel Hyrox-timer som passer for alle – du jobber i ditt eget tempo og med din egen vektmotstand
-
✅ Vi har fokus på at alle uansett erfaring kan ta del i gleden med Hyrox!
Hva er en HYROX-økt?
En typisk økt kombinerer løping og styrkebaserte øvelser i en fast struktur. Eksempler på øvelser:
-
SkiErg
-
Sled Push & Pull
-
Burpee Broad Jumps
-
Wall Balls
-
Farmers Carry
-
...og mer!
Du får trent hele kroppen, forbedret kondisjon og en følelse av fremgang – hver eneste uke. Og det beste av alt, det er øvelser som alle kan klare.
Hvem passer HYROX for?
Alle! HYROX er lavterskel, men utfordrende. Du trenger ikke være i toppform – vi skalerer øktene etter ditt nivå. Det handler om mestring, progresjon og fellesskap.
🎯 Vil du bli med?
Hyrox-timer legges inn fast i timeplanen – og du er hjertelig velkommen til å prøve!
📍 Finn timene i vår app eller spør oss i resepsjonen.
💬 Har du spørsmål? Kontakt oss – vi hjelper deg i gang.